Poszukujesz sprawdzonego sposobu na wyhamowanie po całym dniu aktywności fizycznej, odprężenie po dniu pełnym stresu bądź zmagasz się z bólem pleców, który utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie, a Twoja praca wykonywana jest głównie w pozycji siedzącej? Receptą na wszystkie powyższe dolegliwości jest odpowiednio wykonany masaż ciała, który odpręży, zrelaksuje, lecz także usprawni działanie układu krwionośnego całego organizmu i rozgrzeje partie Twoich mięśni. Czy wiesz, że kilkadziesiąt minut masowania ma działanie lecznicze, relaksujące, energetyzujące i odchudzające? Skorzystaj z niego w naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie!

Masaż Oława poza działaniem odstresowującym i relaksacyjnym ma także działanie lecznicze oraz jest istotnym elementem rehabilitacji po urazach i operacjach. Masaż Oława niezwykle korzystnie wpływa na usprawnienie działania naczyń limfatycznych, zapobiega żylakom oraz zakrzepom żylnym, a także wspomaga walkę z cellulitem. Istotne jest, aby ostatni posiłek zjeść nie wcześniej niż 2 godziny przed masażem.

Obecnie masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu Oława, a w zależności od intensywności wpływa kojąco na konkretne partie ciała. Celem masażu klasycznego Oława jest poprawienie stanu psychofizycznego pacjenta, złagodzenie odczuwanego bólu, zmniejszenie napięcia i regeneracja mięśni, odżywienie tkanek i poprawa sprężystości ciała.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty masażu w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts