W naszym Centrum Medycznym RenovaMed skorzystają Państwo również z bogatej oferty usług lekarskich lekarzy wielu specjalizacji. Jednym z nich jest chirurg naczyniowy Oława, który zajmuje się leczeniem chorób naczyń krwionośnych i chłonnych. Zabiegi w chirurgii naczyniowej nierzadko ratują zdrowie, a nawet życie naszych pacjentów.

Chirurg naczyniowy Oława to tzw. lekarz od żył. Zajmuje się leczeniem nie tylko żylaków, lecz także pajączków powstających najczęściej w okolicach nóg. Jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych przez chirurga naczyniowego Oława jest zabieg udrożnienia żył, który polega na poszerzeniu ich światła, a także usunięciu nieprawidłowości w ich obrębie, takich jak tętniaki. W sposób szczególny chirurg naczyniowy Oława zajmuje się leczeniem:

  • Miażdżycy
  • Zespołu stopy cukrzycowej
  • Zatoru tętnicy płucnej
  • Żylaków kończyn dolnych
  • Nowotworów układu naczyniowego
  • Przewlekłych chorób żył

Chirurg naczyniowy Oława wykonuje w gabinecie profesjonalne badanie USG Doppler tętnic żylnych, kończyn dolnych i górnych oraz tętnic kręgowych. Jeśli odczuwasz mrowienie, puchnięcie, ciężkość kończyn, skurcze, drętwienie, masz uporczywy kaszel, duszności, zgłoś się do naszego chirurga naczyniowego Oława w celu odbycia konsultacji lekarskiej.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty konsultacji lekarskich u chirurga naczyniowego w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts