Zmierzając ku jesieni, warto pomyśleć o odświeżeniu i rewitalizacji swojej skóry. Jednym z doskonałych rozwiązań jest laser frakcyjny CO2 – nowoczesna technologia, która pozwala cieszyć się piękną skórą bez oznak starzenia. Zabieg dominujący wśród technik anti-aging, który polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry poprzez naświetlanie jej odpowiednią ilością światła. Dochodzi wówczas do podgrzania wody zawartej w komórkach i jej odparowania (ablacji), a wraz z nią zawartej w niej tkanki. Doprowadzamy do fotouszkodzenia. Działanie lasera frakcyjnego CO2 wiąże się z mikrouszkodzeniami, które pobudzają białka do syntezy kolagenu i elastyny!

Regeneracja skóry trwa od 5 do 7 dni. Po zabiegu skóra jest obrzęknięta oraz czerwona, w ciągu kilku dni powstają strupki oraz następuje złuszczanie naskórka. Jest to naturalny proces gojenia. Do uzyskania zadowalających efektów zabieg należy wykonać w serii 3 lub 5 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni.

Przygotuj swoją skórę na jesień i zainwestuj w jej piękno! 💆‍♀️ Skonsultuj się z naszym zespołem specjalistów, aby dowiedzieć się więcej o zabiegach laserem frakcyjnym CO2 i umówić na bezpłatną konsultację.

Recommended Posts