Idealne brwi przez cały rok! Pełnia koloru i kształtu. Niemal każda z nas chciałaby cieszyć się idealnym konturem i podkreśleniem kształtu naszych oczu. Dzięki odpowiedniemu zabarwieniu henną bądź farbką i wykonaniu zabiegu laminacji brwi w naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie możesz na nowo cieszyć się pięknym kształtem łuku brwiowego niezależnie od pory roku.

Laminacja brwi Oława polega na trwałej zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosów brwi na skutek działania kwasu. To zabieg, który skradł serca posiadaczkom tzw. niesfornych brwi, które w żaden sposób nie chcą się układać. Dzięki laminacji brwi Oława zapewnisz sobie efekt naturalnego i idealnego kształtu łuku brwiowego. Za pomocą odpowiednich preparatów włoski brwi można wówczas ułożyć w dowolny sposób, aby poprawić ich kierunek. Zabieg laminacji brwi Oława dodatkowo odżywia brwi i poprawia ich kondycję poprzez zastosowanie preparatów odżywczych.

Zabieg laminacji brwi Oława może zostać uzupełniony farbowaniem lub henną, w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów. Odwiedź nasze Centrum Medyczne RenovaMed w Oławie i przekonaj się sam jak skutecznie można poprawić wygląd swojej twarzy dzięki profesjonalnemu zabiegowi laminacji brwi Oława.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów laminacji brwi w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts