Skip to content

ORTOPEDA
RENOVAMED

Oferta ORTOPEDA
Obszary Specjalizacji

Ortopeda przeprowadza wstępną ocenę stanu zdrowia pacjenta na podstawie udostępnionych informacji oraz wywiadu, a także analizuje zdjęcia rentgenowskie lub inne badania diagnostyczne dostarczone przez pacjenta.

Badanie ultrasonograficzne (USG) ortopedyczne to skuteczna metoda diagnostyczna, którą oferujemy w naszej placówce. Pozwala na szczegółową wizualizację struktur miękkich, stawów, ścięgien i mięśni. To nieinwazyjne badanie pozwala ortopedzie na ocenę ewentualnych uszkodzeń, stanu zapalnego, czy też patologii w obszarze układu ruchu.

Iniekcje dostawowe w ortopedii to procedura, podczas której lekarz wprowadza leki lub substancje bezpośrednio do obszaru stawowego, ścięgien lub otaczających tkanek, aby złagodzić ból, zmniejszyć stan zapalny lub poprawić ruchomość stawów, np. z kwasu hialuronowego, sterydowe.

Diagnostyka obejmuje wywiad z pacjentem, podczas którego specjalista pozyskuje informacje dotyczące historii choroby, objawów, ewentualnych urazów, oraz ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Badanie fizykalne, umożliwiające ocenę ruchomości stawów, siły mięśni, stabilności stawów i inne aspekty fizyczne, które mogą dostarczyć istotnych informacji diagnostycznych. Badania obrazowe, np. USG stawu. Leczenie w ortopedii jest zindywidualizowane i zależy od specyfiki schorzenia, ogólnego stanu zdrowia pacjenta, a także preferencji i stylu życia.

W Centrum Medycznym Renovamed specjalizujemy się również w kompleksowej opiece ortopedycznej, zapewniając naszym pacjentom indywidualne podejście i doświadczenie wysoko wykwalifikowanego specjalisty w tej dziedzinie.

Możemy pochwalić się nie tylko doświadczeniem, ale również bogatą wiedzą i umiejętnościami w zakresie diagnostyki oraz leczenia schorzeń związanych z układem ruchu.

Oferujemy szeroki zakres usług ortopedycznych, obejmujących ultrasonografie, iniekcje dostawowe, leczenie niechirurgiczne, a także stałą opiekę.

Nasze usługi zawierają leczenie schorzeń stawów, kręgosłupa, kończyn oraz stanów pourazowych. Zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie naszych pacjentów.

Nasz personel medyczny jest gotów służyć pomocą na każdym etapie leczenia, zapewniając wsparcie emocjonalne i fachową opiekę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ortopedycznych, gdzie priorytetem jest dla nas pełne zrozumienie Twoich potrzeb zdrowotnych oraz świadczenie najwyższej jakości opieki medycznej.

Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę i rozpocząć drogę do zdrowego, aktywnego życia.

Lekarz ortopeda może zlecić różnorodne badania obrazowe uzupełniające, takie jak rentgen, tomografię komputerową czy rezonans magnetyczny, w celu dokładnej oceny struktur kostno-stawowych i tkanek miękkich. Dodatkowo, w szczególnych przypadkach mogą okazać się konieczne badania laboratoryjne oraz procedury diagnostyczne, takie jak artroskopia. Jeśli masz wątpliwości co do własnego stanu zdrowia, nie wahaj się umówić już dziś na konsultację ze specjalistą ortopedycznym. W naszym Centrum Medycznym Renovamed dokładnie ocenimy Twoje objawy, doradzimy skuteczny plan działania i udzielimy szczegółowych zaleceń. Niezależnie od rodzaju schorzenia, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie oraz indywidualne podejście. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć ścieżkę do poprawy zdrowia.

Pokaż więcej

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.