Skip to content

Trzeba jasno powiedzieć, że medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. I choć za strzykawkę z igłą, czyli podstawowe instrumenty do tej pracy, chwyta wiele ludzi, ten wyróżnik zastosowałem celowo, żeby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na to, że wszelkie procedury wykonywane pod tym szyldem muszą spełniać odpowiednie warunki. Nasz priorytet to bezpieczeństwo podczas zabiegu, szybka reakcja w razie komplikacji, ale przede wszystkim, nasz wyszkolony personel minimalizuje ich występowanie.

Medycyna Regeneracyjna

Do tego stworzyliśmy specjalną pracownie komórek macierzystych i czynników wzrostu oraz stosujemy nasze stymulatory tkankowe

Przykładowe Zabiegi

Osocze bogatoplytkowe Fibryna bogatpłytkowa Lifting hybrydowy Stymlatory tkankowe

Cennik

Medycyna Profilaktyczna

Tutaj wykorzystujemy zarówno dobrodziejstwo zawartych w koktajlach substancji odżywczych i aktywnych jak i samej toksyny botulinowej

Przykładowe Zabiegi

Mezoterapia mikro igłowa oraz igłowa

Cennik

Medycyna Odtwórcza

To obszar działań ukierunkowany na niwelowanie ubytków i defektów

Przykładowe Zabiegi

Implantowanie kwasu hialuronowego , hydroksyapatu wapnia, lipotransfer

Cennik

Technologia jest naszym  partnerem!

Analizujemy aspekty zdrowia i urody korzystając z najnowszych narzędzi technologicznych i zaawansowanych rozwiązań hi-tech.

Laser frakcyjny Co2 jest to nowoczesne narzędzie stosowane w medycynie estetycznej. Doskonale sprawdza się w walce ze zmarszczkami, głębokimi rozstępami, bliznami, przebarwieniami. Nie naświetla skóry, ale dziurkuje ją tysiącami mikroskopijnych impulsów. Pozostawia skórę zachęconą do samoregeneracji, a proces leczenia naskórka postępuje bardzo szybko. To zabieg szczególnie doceniany przez wymagających klientów.

Dla kogo?

  • skóra z wyrażalnymi niedoskonałościami,
  • drobne zmarszczki, blizny potrądzikowe
  • utrata elastyczności skóry

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.