Skip to content

sTREFA MEN
RENOVAMED

Strefa MEN

Nowoczesny mężczyzna również musi starać się zachować odpowiedni wygląd. Dzięki temu, jest nie tylko lepiej postrzegany przez swoje otoczenie, ale również po prostu podnosi się jego samoocena i czuje się on bardziej pewny siebie.

1
STREFA
2
MEN
Mężczyźni, którzy swoją pierwszą wizytę w gabinecie medycyny estetycznej mają dopiero przed sobą, często mają problem z podjęciem decyzji dotyczącej tego, jakiego typu zabieg wykonać. Często słyszy się głosy, iż mężczyznom zaleca się zupełnie inne zabiegi niż w przypadku kobiet, co nie jest do końca prawdą. Procedury i oferta zabiegowa są takie same, ale potrzeby skóry u każdej z płci mogą być już różne.

Strefa MEN

W naszej klinice oferujemy swoim klientom bezpłatne konsultacje. Podczas takiego spotkania, możemy opisać co jest naszym problemem oraz przedstawić jakie mamy oczekiwania względem konkretnego zabiegu. Nasi specjaliści, po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem, będą starali się zaproponować odpowiednią procedurę.

TOP 5 zabiegów medycyny estetycznej

Czym mężczyźni likwidują zmarszczki? Tym samym czym kobiety. Mężczyźni także potrzebują nienagannego wizerunku. Botox jest zatem preparatem sprawdzonym i bezpiecznym od lat używa się go w neurologii, dzięki nim łagodzi się szereg dolegliwości. Lekarz medycyny estetycznej wstrzykuje tylko tyle botoxu, ile jest potrzebne do zablokowania przewodnictwa nerwowego w obrębie danego mięśnia. Rozluźnione mięśnie mimiczne twarzy przestają intensywnie pociągać skórę, która zyskuje czas na regenerację i zaczyna się wygładzać w miejscach załamań a lekarzowi daje możliwość korygowania wybranych obszarów twarzy przy zachowaniu naturalnego wyglądu.

Korekta linii żuchwy opiera się na zastosowaniu kwasu hialuronowego w modelowaniu rysów twarzy. Linia żuchwy stanowi ważny fundament twarzy. Z wiekiem  dochodzi do opadania i spłaszczenia tkanek w okolicach kości policzkowych. Gęsty usieciowany kwas zostanie podany w rejonie żuchwy aby wypełnić przestrzeń między brodą a opadającymi policzkami, a nawet skroni bocznych partii twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego daje efekt natychmiastowego wygładzenia, chomiki stają się nie widoczne a efekty można cenić bezpośrednio po zabiegu.

Depilacja laserowa w trosce o higienę, dobry wygląd i zapach jest najczęściej wybieraną metodą przez mężczyzn u których pojawił się problem nadmiernego owłosienia. Zabieg laserem niszczy komórki mieszka włosowego powodując zahamowanie wzrostu włosów. Po kilku powtórzeniach włosy stają się coraz słabsze, delikatniejsze, rosną wolniej, aż w końcu w ogóle przestają się pojawiać. Laser działa powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Liczba wykonanych zabiegów to sprawa indywidualna, uzależniona od okolicy na której wykonujemy zabieg, typu skóry i ilości włosów. Podczas pierwszego zabiegu zostaje usunięte 40-60% po serii zabiegów ok 92% (przy ciemnych włosach) Pierwszy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją. Każda skóra w inny sposób reaguje na przeprowadzony zabieg depilacji laserowej. Może wystąpić rumień lub obrzęk okołomieszkowy. Zarówno zaczerwienienie i strupki czy niewielkie przebarwienia które ustępują po kilku dniach.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.