Nadchodzi jesień, a razem z nią idealny moment, aby zadbać o swoją skórę i pozbyć się niechcianych włosków raz na zawsze! Dlaczego nie skorzystać z zalet epilacji laserem diodowym?
Zabiegi epilacji laserowej w naszym Centrum Medycznym są wykonywane za pomocą lasera diodowego z innowacyjną technologią 3Waves.
Oznacza to, że laser podczas pracy emituje jednocześnie trzy długości fali, co pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty!

Metoda zapewnia nie tylko nieocenioną wygodę w codziennym funkcjonowaniu, ale także pomaga rozwiązać problem wrastających włosków i skłonności do bolesnych, nieestetycznie wyglądających podrażnień skóry.
Głowica urządzenia jest wyposażona w skuteczny system chłodzenia, dzięki czemu zabieg jest komfortowy i bezbolesny.
🔹 Jak przebiega zabieg?
Podczas sesji epilacji laserem diodowym specjalista skupia się na obszarze, który ma być poddany zabiegowi. Emitowane światło lasera przenika przez skórę, docierając do mieszka włosowego. Energia jest absorbowana przez melaninę, co prowadzi do uszkodzenia mieszka i hamowania wzrostu włosów.
Skonsultuj się z naszym zespołem specjalistów, aby poznać więcej szczegółów na temat epilacji laserem diodowym i umów się na bezpłatną konsultację i pierwszą sesję. Dzięki zabiegom w jesienne dni, będziemy gotowi na nadchodzący sezon letni z perfekcyjnie gładką skórą.

Recommended Posts