Marzysz o gładkiej skórze nóg? Frustruje Cię ciągłe golenie pożądanych miejsc i tracenie czasu na pielęgnację zaczerwień po domowej depilacji? Chcesz raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia i cieszyć się idealnie gładką skórą? W naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie wykonasz zabieg depilacji laserowej, a Twoje marzenia o idealnie miękkiej skórze mogą w końcu się spełnić!

Depilacja laserowa Oława jest obecnie jednym z najczęściej stosowanych niechirurgicznych zabiegów estetycznych. Depilacja laserowa Oława polega na wytworzeniu wysokoenergetycznej, silnie skoncentrowanej wiązki światła o ściśle określonej barwie i długości fali, a efekt cieplny doprowadza do niszczenia struktury meszków włosowych. Ostatecznym efektem działania lasera jest częściowe lub całkowite w zależności od ilości zabiegów zaburzenie wzrostu włosów, co powoduje, że nie odrastają one wcale lub odrastają znacznie cieńsze i jaśniejsze.

Dzięki zabiegom depilacji laserowej Oława usuniesz zbędne owłosienie z takich miejsc jak:

  • Górna warga i okolice ust
  • Plecy
  • Klatka piersiowa
  • Brzuch, ramiona
  • Nogi.

Zabieg depilacji laserowej Oława nie wymaga znieczulenia.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów depilacji laserowej w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts