Lipoliza laserowa Oława jest jednym najnowocześniejszych sposobów usuwania tkanki tłuszczowej z niepożądanych partii naszego ciała. Jest stworzona do usuwania tłuszczu z miejsc najbardziej wrażliwych, a dzięki swojej precyzji charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością efektów. Jeśli szukasz trwałego sposobu pozbycia się nadmiaru tłuszczu z podbródka, sutków, brzucha i innych okolic ciała, zabieg lipolizy laserowej Oława jest właśnie dla Ciebie.

Lipoliza laserowa Oława została stworzona z myślą o osobach, które nie są w stanie uporać się nieestetycznym wyglądem ciała spowodowanym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w miejscach niezwykle wrażliwych, takich jak podbródek. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego zabiegu chirurgicznego liposukcji. Zabieg lipolizy laserowej Oława wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a technologia systemu laserowego likwiduje do minimum krwawienie pozabiegowe. Doskonale sprawdzi się dla osób, które posiadają nadwagę do maksymalnie 25 proc. ponad idealnej wagi ciała.

Jak przebiega zabieg lipolizy laserowej Oława?

  • Zabieg polega na wykorzystaniu lasera, którego światłowód jest wprowadzany do tkanki tłuszczowej poprzez niewielkie nacięcie na skórze.
  • Promieniowanie lasera rozbija błony komórek tłuszczowych i dochodzi wówczas do uwolnienia trójglicerydów.
  • Komórki są zamieniane na emulsję wydalaną przez organizm w ciągu kolejnych kilku dni, natomiast w przypadku rozległych obszarów ciała dokonuje się odessania nadmiaru emulsji.
  • Po zabiegu można powrócić do codziennych aktywności już po 2-4 dniach, a dolegliwości bólowe po zabiegu są zmniejszone do minimum.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów lipolizy laserowej w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts