Żylaki to jeden z poważniejszych problemów naczyniowych, z jakimi z biegiem czasu zmagają się nasze nogi. Występują w postaci sino-fioletowych naczynek, niekiedy wypukłych ponad powierzchnię i stanowią defekt kosmetyczny, lecz także doprowadzają do powikłań w postaci stanów zapalnych, zakrzepowego zapalenia żył, a nawet zatorowości płucnej. Skleroterapia Oława to jedna z najbardziej innowacyjnych technik leczenia żylaków, która wykonywana jest bez konieczności przeprowadzania operacji.

Skleroterapia Oława polega na wstrzyknięciu do poszerzonej żyły środka w postaci płynu, który doprowadza do zamknięcia naczynia i wyłączenia go z krwioobiegu. Jest to zabieg bezpieczny, wykonywany pod jednoczesną kontrolą USG. Po wykonanym zabiegu zakłada się uciskową pończochę, a sam zabieg jest niemal bezbolesny.

Skleroterapia Oława jest niezwykle trwałym zabiegiem i obok leczenia chirurgicznego i termoablacji stanowi jedną z trzech najczęściej obecnie stosowanych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej. Zabieg jest mało inwazyjny, dzięki czemu cechuje go bezpieczeństwo, a jednocześnie może być wykonywany zarówno u osób w wieku podeszłym, jak i młodym, a także w różnych częściach ciała.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów skleroterapii w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts