Lwia zmarszczka Oława, inaczej zwaną lwią bruzdą albo też zmarszczką gniewu, to pionowa bruzda między brwiami. Stanowi ona tzw. zmarszczkę mimiczną, która jest efektem nasilonej pracy mięśni odpowiedzialnych za mimikę twarzy. Co do zasady, w trakcie braku wykonywania ruchów mięśni twarzy, lwia zmarszczka jest niewidoczna. Problem pojawia się, gdy w sposób naturalny zostaje ona uwidoczniona, ulega utrwaleniu na skórze bez reakcji naszej mimiki. Receptą na jej pojawienie się jest zastosowanie botoksu, który hamuje aktywność mięśni mimicznych i pozwoli na nowo cieszyć się młodzieńczym wyglądem naszej twarzy.

Botoks Oława, zwany inaczej toksyną botulinową to lek podawany podskórnie przez lekarza, który spłyca lub całkowicie wyeliminowuje zmarszczki na czole, ale także wokół oczu, ust czy policzków. Jest to preparat znany medycynie od dawna i służy również jako lek na wiele schorzeń o podłożu neurologicznym. Wykonanie zabiegu botoksu lwiej zmarszczki Oława wymaga precyzji i doświadczenia, dlatego w naszym Centrum Medycznym RenovaMed mogą mieć państwo pewność, że personel medyczny w sposób fachowy i niemal bezbolesny doprowadzi do wyeliminowania problemów starzenia się tej części skóry za pomocą przedmiotowego zabiegu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów botoksu w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts