Posiadasz skórę skłonną do wyprysków i w wieku dorosłym nadal borykasz się z trądzikiem? Próbowałaś już wielu kremów, ale nadal nie otrzymałaś zadowalającego efektu? A może chcesz zlikwidować blizny potrądzikowe Oława i szukasz małoinwazyjnego zabiegu? Nasz najnowszy preparat Gen Factor jest z pewnością dla Ciebie! Z jego pomocą nasi medycy przeprowadzą kompleksowy zabieg dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry. Dzięki temu, iż Gen Factor nie powoduje złuszczania, zabieg może być wykonywany całorocznie!

Składniki ukryte w naszym nowym preparacie Gen Factor naprawiają różnego rodzaju dysfunkcje skóry, między innymi takie jak:

  • trądzik Oława (w tym trądzik różowaty i trądzik w fazie aktywnej)
  • przebarwienia
  • zmarszczki
  • utrata jędrności
  • rozszerzone pory
  • blizny potrądzikowe

Preparat Gen Factor Oława stworzony został z myślą o osobach z trudno gojącymi się ranami, potrzebujący kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. W działaniu przeciwtrądzikowym preparat ten wpływa na wykształcanie nowych włókien kolagenowych, a także na całą macierz tkankową, łącznie z likwidacją stanu zapalnego. Efektem zabiegu jest zagęszczenie skóry twarzy, spłycenie blizn, zmniejszenie przebarwień, działanie antyseptyczne, a także łagodzenie stanów alergicznych.

W celu uzyskania pożądanego efektu zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów na trądzik z pomocą preparatu Gen Factor w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts