Peelingi chemiczne (chemabrazja) Oława to zabiegi mające na celu złuszczenie martwego naskórka za pomocą odpowiednio dobranych substancji chemicznych. Zwane inaczej kwasami dzielą się na peelingi powierzchniowe, średnio głębokie i głębokie, w zależności od intensywności działania. Peelingi chemiczne dedykowane są osobom borykającym się z wieloma problemami skórnymi, takimi jak trądzik, rozszerzone pory czy przebarwienia.

Peeling chemiczny Oława powinien zostać dobrany przez dedykowanego kosmetologa lub lekarza, który po ocenie stanu naszej cery wybierze preparat najlepiej dopasowany do potrzeb naszej skóry. Każdy preparat ma bowiem inny skład, inne pH oraz różne stężenia substancji. Dobrze dobrany peeling chemiczny Oława jest w stanie poradzić sobie z mocnymi przebarwieniami, utratą jędrności, a także zmniejszyć trądzik. Jednym z najcenniejszych preparatów stosowanych do jego eliminacji jest kwas salicylowy oraz kwas pirogronowy. Znany jest również kwas migdałowy, jako delikatniejsza wersja peelingu chemicznego Oława oraz kwas TCA.

Wskazaniami do wykonania zabiegu peelingu chemicznego są również:

  • Zmarszczki i pierwsze oznaki starzenia się skóry,
  • Suchość cery i rogowacenie się naskórka
  • Nierówności potrądzikowe
  • Intensywne zmiany barwnikowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów peelingów chemicznych w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts