RF Frakcyjny

Radiofrekwencja mikroigłowa (RF) Oława to jednoczesne działanie znanych zabiegów radiofrekwencji oraz mezoterapii mikroigłowej. RF mikroigłowa Oława określana jest również niekiedy jako „nieoperacyjny lifting”, gdyż pozwala dotrzeć w najbardziej głębokie warstwy skóry w dowolnym obszarze ciała, aby poprawić jej jędrność, odmłodzić ją, wyrównać powierzchnię i poprawić koloryt. Czy chcesz poznać bliżej jej zalety? Zapoznaj się już teraz z niniejszą publikacją!

Zabieg RF mikroigłowej Oława sprawdzi się doskonale nie tylko w celu odżywienia skóry i zapobiegania jej starzeniu się, lecz jest niezawodny w leczeniu blizn i rozstępów, zwłaszcza skóry potrądzikowej, cellulitu, a także leczenia nadpotliwości. RF mikroigłowa Oława wykonywana jest za pomocą specjalnej głowicy z pozłacanymi igłami, która jednocześnie dokonuje nakłuć skórnych i chłodzi ją w celu zwiększenia efektywności zabiegu. W trakcie dokonywania kontrolowanych uszkodzeń skóry doprowadzamy do stymulacji tkanki do intensywnej produkcji kolagenu i elastyny. Radiofrekwencja doprowadza do mocnego ogrzania skóry właściwej dzięki falom elektromagnetycznym, co pobudza dodatkowo proces regeneracji. Połączenie procesu nakłuwań z ogrzewaniem najgłębszych warstw skóry pozwala na uzyskanie spektakularnego zabiegu odmłodzenia, wygładzenia zmarszczek, zmniejszenia porów i blizn, ujędrnienia ciała, a pełne efekty widoczne są po 2-5 miesiącach od zabiegu. Zalecane jest wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach minimum miesiąca.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts