Zbliża się lato, a ty jeszcze nie rozpoczęłaś pracy nad własnym ciałem? Marzysz o błyskawicznym efekcie smukłej sylwetki i szybkim spaleniu tkanki tłuszczowej? Skorzystaj z zabiegu kriolipolizy Oława! To nowoczesna i nieinwazyjna metoda miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. W jaki sposób przeprowadzany jest zabieg kriolipolizy Oława oraz po jakim okresie możesz się spodziewać pierwszych efektów? Wyjaśniamy poniżej!

Kriolipoliza Oława polega na schładzaniu komórek tkanki tłuszczowej w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Czyste komórki tłuszczowe są bowiem niezwykle podatne na działanie niskich temperatur. Zabieg kriolipolizy Oława doprowadza do ich rozpuszczenia i przetransportowania przez układ limfatyczny. Po każdym wykonanym zabiegu widoczna jest poprawa w kształcie i budowie ciała, a najlepsze efekty zauważalne są około 8-9 tygodniach po zabiegu. Dla pełnego efektu wymagane jest przeprowadzenie minimum 3 zabiegów.

Kriolipoliza Oława jest zabiegiem bezbolesnym i całkowicie bezpiecznym, niewymagającym znieczulenia. Szacuje się, że po jednym zabiegu kriolipolizy Oława, wykonywanym przy użyciu urządzenia schładzającego do -14 stopni Celsjusza, możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej na poziomie od 20 do 45% (w zassanym obszarze). Przekłada się to mniej więcej na 1,5 cm w obwodzie. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów kriolipolizy w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts