Mezoterapia Oława to zabieg zapobiegający wiotczeniu się skóry, pojawianiu kolejnych zmarszczek i pogłębianiu już istniejących, a także pozwalający zachować jej świeżość i jędrność. To zabieg o silnym działaniu regenerującym, stymulującym i odmładzającym. Mezoterapię Oława dzielimy na igłową i bezigłową. Czym się różnią poszczególne zabiegi oraz po jakim czasie widać pierwsze efekty?

Mezoterapia igłowa Oława polega na nakłuwaniu skóry w równych odstępach, za pomocą czego wstrzykiwane są do naszego naskórka składniki rewitalizujące oraz zapobiegające starzeniu się. Przed zabiegiem wykonywane jest znieczulenie miejscowe w formie kremu. Co do zasady zabieg jest mało bolesny. Po samym zabiegu na cerze mogą pojawić się małe krwiaki, obrzęki, które ustępują po upływie ok. 2—7 dni. Wówczas zauważymy pierwsze pozytywne zmiany w wyglądzie naszej skóry – jędrność, elastyczność, wygładzenie. Jednym ze szczególnych rodzajów zabiegu mezoterapii igłowej Oława jest mezoterapia igłowa skóry głowy Oława, dzięki której do cebulek włosów docierają specjalne preparaty odżywcze i zapobiegamy wówczas problemom łysienia plackowatego, wypadania włosów i odżywienia nowopowstałych.

Mezoterapia bezigłowa Oława jest mniej inwazyjna niż jej igłowy odpowiednik. Zamiast preparatu w strzykawce wykorzystuje się urządzenie, które emituje prąd o wysokiej częstotliwości, co pozwala na otwarcie kanałów hydrofilowych i umożliwia dużo lepsze wniknięcie w jej głąb substancji. Jej efekt jest jednak mniej spektakularny niż tradycyjnej mezoterapii igłowej Oława.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów z mezoterapii w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts