Powiększanie ust i ich modelowanie kwasem hialuronowym Oława należy do jednych z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Kobiety coraz częściej dostrzegają liczne zalety estetyczne związane z jego użyciem. Sprawdzi się on nie tylko w przypadku ust wąskich, mało wypukłych, lecz także w przypadku występowania tzw. asymetrii twarzy. Czy zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym jest bolesny? Wyjaśniamy poniżej!

Najczęściej modelowanie ust kwasem hialuronowym Oława dotyczy korekty zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Można się również zdecydować na korektę konturu wargi, a także zmian związanych z procesem jej starzenia się (odwodnienie z czerwieni wargowej). Modelowanie ust kwasem hialuronowym Oława to zabieg bezpieczny, który dzięki profesjonalizmowi naszych lekarzy pozwoli na zachowanie w pełni naturalnego wyglądu twarzy.

W trakcie zabiegu w czerwień wargową wstrzykiwany jest kwas hialuronowy, a przed jego wykonaniem usta znieczulane są specjalną maścią, co czyni zabieg prawie bezbolesnym. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są aktywna opryszczka, karmienie piersią i ciąża. Efekt widoczny jest niemal natychmiast po zabiegu, a dla pełnego uzyskania kształtu ust należy odczekać dodatkowo tydzień.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów modelowania ust w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts