Depilacja Laserem w Oławie

Zima i jesień są najlepszymi momentami na poddanie się zabiegom depilacji laserowej. Wszelkie zabiegi z użyciem lasera, kwasów chemicznych, peelingów chemicznych, usuwaniem naczynek bądź znamion powinny być bowiem wykonywane w czasie, gdy ograniczona jest ekspozycja na promienie słoneczne. Zabieg depilacji laserowej polecany jest szczególnie osobom, które zmagają się z gęstymi, ciemnymi i twardymi włoskami.

Depilacja laserowa polega na trwałym niszczeniu cebulek włosów poprzez działanie wiązką lasera wnikającą głęboko w skórę. Wykonanie serii zabiegów depilacji laserowej co do zasady powinno na zawsze usunąć niechciane owłosienie. Niekiedy jednak konieczne jest powtórzenie zabiegu po kilku latach. Zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny.

Zarówno przed jak i po zbiegu depilacji laserowej należy zrezygnować z opalania. Odstęp pomiędzy poszczególnymi zabiegami musi z kolei wynosić od 4 do 6 tygodni. Najlepszy efekt daje wykonanie serii minimum 6 zabiegów. Podczas pierwszego zabiegu depilacji usuwanego jest około 30 proc. owłosienia., po czterech-sześciu seriach znika ok. 90 proc. włosków. Po jego wykonaniu dana partia ciała poddana wiązce lasera powinna być niepoddawana działaniu promieni słonecznych, a najlepiej schowana pod ubraniem.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów depilacji laserowej w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts