Fizjoterapeuta Oława to osoba posiadająca wykształcenie medyczne, której zadaniem jest przywrócenie sprawności ruchowej pacjenta. Dzięki odpowiednio wykonanym zabiegom łagodzi dolegliwości bólowe oraz podnosi sprawność fizyczną organizmu. Kiedy należy udać się na wizytę do fizjoterapeuty Oława oraz jakich metod stosuje fizjoterapeuta w celu podniesienia sprawności organizmu? Wyjaśniamy poniżej!

Wizytą u fizjoterapeuty powinny zainteresować się osoby, które zmagają się z dolegliwościami takimi jak ból pleców, zapalenie stawów, urazy sportowe, wszelkie dolegliwości układu oddechowego (astma, mukowiscydoza, choroby płuc), choroby serca oraz natury neurologicznej (udary, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona). Zabiegi wykonywane przez fizjoterapeutę są w szczególny sposób skierowane do osób zmagających się z niepełnosprawnościami oraz urazami po wypadkach. Fizjoterapeuta uroginekologiczny z kolei zajmuje się kobietami w ciąży oraz po porodzie i pomaga im w przywróceniu sprawności ruchowej i mięśniowej sprzed tego stanu.

Fizjoterapeuta Oława w swojej pracy stosuje m.in. następujące metody leczenia:

  • masaż terapeutyczny,
  • krioterapia i terapia cieplna,
  • terapia manualna,
  • ultradźwięki
  • gimnastyka lecznicza.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów fizjoterapeuty w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts