Laserowy peeling węglowy, zwany również peelingiem Black Doll to jedno z najskuteczniejszych sposobów na ujednolicenie skóry, jej oczyszczenie i zregenerowanie. Jeśli Twoja cera potrzebuje głębokiego oczyszczenia, wyrównania kolorytu, zminimalizowania zmarszczek lub zaczerwienień po stanach zapalnych skóry, zabieg peelingu węglowego Black Doll jest właśnie dla Ciebie.

Sekretem skuteczności zabiegu peelingu węglowego Black Doll jest węgiel aktywny, który posiada właściwości antyoksydacyjne, pochłaniające nadmiar serum i oczyszczające. Węgiel aktywny skutecznie przyciąga i wchłania toksyny oraz usuwa zrogowaciały naskórek. Black Doll to zabieg rozjaśniający, nadający skórze świeży i młody wygląd. Dodatkowo, dzięki wniknięciu w skórę drobinek węgla przyczynia się do zmniejszenia rozszerzonych porów, wspiera gojenie wyprysków, jednocześnie odżywiając skórę i rozjaśniając ją. Ze względu na swoje szybkie i efektywne działanie zabieg Black Doll nazywany jest także peelingiem celebrytek, bądź zabiegiem bankietowym. Zaletą Black Doll jest również bezbolesność zabiegu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów peelingu węglowego w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts