Dokucza Ci ból pleców? Cierpisz z powodu sztywniejącego karku, wdowiego garbu, a może borykasz się z bólem po kontuzji stawu? Umów wizytę w RenovaMed! Nasz rehabilitant Oława szybko postawi Cię na nogi i uwolni od bólu mięśni, co pomoże wrócić do aktywności sportowej i tej dnia codziennego!

Rehabilitacja Oława to ogół działań medycznych prowadzących do przywrócenia utraconych funkcji narządu lub kończyny, w rezultacie także do usprawnienia i poprawy wydolności organizmu. Rehablitacja medyczna opiera się w głównej mierze na fizjoterapii. Jedną z jej form jest kinezyterapia, czyli rehabilitacja oparta na ruchu i ćwiczeniach fizycznych. Z kolei fizykoterapia polega na wykorzystaniu bodźców fizycznych do przywrócenia sprawności organizmu takich jak ciepło, zimno, fala uderzeniowa czy pola magnetyczne. Jedną z niezwykle popularnych form rehabilitacji jest masaż oraz terapia manualna.

Wskazania do rehabilitacji Oława mają przede wszystkim osoby po skręceniach, złamaniach, zwichnięciach, schorzeniach kręgosłupa, a także po niektórych zabiegach chirurgicznych. Rehabilitacja Oława sprawdzi się w przypadku zdiagnozowanych wad postawy oraz chodu, a także po przebytych chorobach kardiologicznych jak np. zawał serca, układu oddechowego, a także w przypadku dolegliwości ciążowych i poporodowych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów rehabilitacji w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts