Twojemu ciału brakuje jędrności i zmagasz się z nadmiarem cellulitu? Chcesz wspomóc proces odchudzania i budowy tkanki mięśniowej w skuteczny sposób? A może chcesz poprawić walory zdrowotne swojego ciała? Jeśli tak, zabieg Storz Medical w naszym Centrum Medycznym RenovaMed jest właśnie dla Ciebie!

Zabieg Storz Medical Oława wykonywany jest za pomocą urządzenia, które wykorzystuje działanie fal akustycznych o wysokiej energii (Acoustic Wave Therapy – AWT). To innowacyjna, niezwykle skuteczna metoda usuwania cellulitu oraz miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, która pozwala na jej redukcję do głębokości aż 5 cm.

Storz Medical Oława to wysoko cenione rozwiązanie, wybierane coraz częściej przez kobiety w celu ujędrnienia i wyszczuplenia ciała oraz niwelowania niedoskonałości strukturalnych skóry. Terapia falami akustycznymi, uznawana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie.

Zabieg Storz Medical Oława działa poprzez rozluźnienie tkanki łącznej, dzięki czemu dochodzi do stymulacji mikrokrążenia w tkankach i zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych. W efekcie błony komórkowe stają się przepuszczalne i następuje lepsza wymiana substancji między komórkami a ich otoczeniem.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów Storz Medical w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts