Naturalny efekt zabiegów w medycynie estetycznej to pragnienie każdego pacjenta, który zmaga się z niedoskonałościami swojej twarzy. Zabiegiem, który spełnia te oczekiwania jest Nucleofill Oława. Zauważyłaś u siebie utratę elastyczności skóry, pierwsze objawy starzenia oraz brak odpowiedniego nawilżenia cery? Zabieg preparatem Nucleofill Oława w naszym Centrum Medycznym RenovaMed jest właśnie dla Ciebie!

Nucleofill Oława działa na trzech poziomach: liftingu, nawilżenia i antyoksydacji. Polinukleotydy zawarte w składnikach preparatu powodują głęboką odnowę i biostymulację skóry. Efektem jest odmłodzona, odświeżona i dobrze nawilżona twarz. To idealny sposób na promienną i jędrną skórę na wiosnę.

Eksperci dermatologii i medycyny estetycznej polecają Nucleofill Oława ze względu na wyraźne efekty długotrwałego odmłodzenia oraz działanie anti-aging. Działanie preparatu Nucleofill Oława oparte jest na naukowo potwierdzonej metodzie biostymulacji skóry do produkcji nowego kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za zagęszczenie i uniesienie skóry, powodują wiązanie wody i dają efekt silnego nawodnienia oraz przyczyniają się do redukcji „wolnych rodników”, czyli ochrony przed środowiskiem.

Zabieg odpowiedni jest dla każdego rodzaju skóry. Wykonywany jest w serii 3-4 powtórzeń, co 2 do 4 tygodni.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów na twarz Nucleofill w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts