Zmagasz się z odstającymi uszami i marzysz o perfekcyjnym wyglądzie twarzy? Chcesz zapomnieć o ciągłym maskowaniu uszu za pomocą fryzury i raz na zawsze pozbyć się niechcianego wyglądu? Jeśli tak, zabieg korekcji uszu w naszym Centrum Medycznym RenovaMed sprosta Twoim oczekiwaniom i odmieni Twoje życie!

Korekcja odstających uszu Oława, tzw. otoplastyka polega na wycięciu fragmentu skóry z bruzdy małżowinowo-czaszkowej oraz założeniu szwów modelujących kąt między małżowiną a czaszką. Różnica zauważalna jest natychmiast po zabiegu. Korekcja uszu Oława jest niekiedy jedynym sposobem na pozbycie się wieloletnich kompleksów związanych z wyglądem naszych uszu. W ramach korekcji uszu Oława możemy również skorygować wygląd płatków uszu oraz zmniejszyć rozmiar małżowin usznych.

Po przebytym zabiegu uszy mogą być obrzęknięte i zasinione, a wszelkie dolegliwości powinny ustąpić po ok. 10-14 dniach. Szwy usuwane są między 8 a 10 dobą po zabiegu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegu korekcji uszu w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts