Szukasz sprawdzonego zabiegu regeneracyjnego dla Twojej skóry? Zimne powietrze, wiatry spowodowały, że stała się spękana, sucha i brakuje jej świeżości? Polecamy terapię osoczem bogatopłytkowym – uznanym w świecie medycyny estetycznej zabiegiem, wykorzystującym potencjał regeneracyjny z Twojej krwi!

Osocze bogatopłytkowe Oława to nowoczesna terapia, która za pomocą komórek regeneracyjnych i macierzystych pozyskiwanych z krwi pacjenta, pobudza naszą skórę do odbudowy i rewitalizacji w naturalny sposób. Terapia ta wykorzystywana jest w medycynie w celu przyspieszenia gojenia ran, wygładzania blizn, a także w celu widocznego zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Osocze bogatopłytkowe Oława jest preparatem pobieranym z krwi pacjenta, która następnie umieszczana jest w specjalnym urządzeniu powodującym oddzielenie leukocytów i erytrocytów od osocza z płytkami krwi. Uzyskany w ten sposób preparat wstrzykiwany jest w skórę pacjenta.

Osocze bogatopłytkowe:

– pobudza macierzyste komórki w skórze twarzy do namnażania,

-pobudza fibroblasty do wytwarzania kolagenu,

-regeneruje, rewitalizuje skórę, usuwając pierwsze oznaki starzenia się.

Efekty po zabiegu widoczne są już po 2 tygodniach, a całkowita stymulacja skóry trwa jeszcze przez kilka miesięcy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów z osoczem bogatopłytkowym w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts