Od ostatnich kilku lat przekonuje do siebie kolejne rzesze naszych klientek, które za każdym razem cieszą się odmłodzoną cerą i znacznym zmniejszeniem wszelakich blizn i nierówności skóry. Laser frakcyjny CO2 Oława to absolutna rewolucja w sztuce kosmetycznej, której najistotniejszym elementem jest znacznie mniejsza inwazyjność niż w przypadku tradycyjnego laseru, przy uzyskaniu dużo lepszych efektów.

Działanie lasera frakcyjnego CO2 Oława, inaczej ablacyjnego polega na emisji wielu mikroskopijnych wiązek, które oddziałując na skórę wywołują efekt termiczny. W efekcie w skórze powstają mikrokolumny kontrolowanych uszkodzeń wokół których pozostaje nienaruszona skóra. Powoduje to, że proces gojenia i rekonwalescencji jest przyspieszony i natychmiast pobudzony do autoregeneracji. Po przeprowadzonym zabiegu naskórek zaczyna się łuszczyć, co pozwala na wygładzenie zmarszczek i redukcję blizn. Technologia laseru frakcyjnego CO2 Oława umożliwia zmniejszenie odczuwania dyskomfortu przez pacjenta oraz znacznie lepsze efekty zabiegu niż w przypadku tradycyjnego lasera.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów laseru frakcyjnego CO2 w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts