Mezoterapia mikroigłowa Dermapen Oława to zabieg kosmetyczny polegający na wykonywaniu kontrolowanych uszkodzeń skóry poprzez nakłucia urządzeniem Dermapen. W ten sposób wprowadzane zostają czynne substancje, które odżywiają ją od środka i na długi czas dodają jej świeżości.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen Oława przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zmagających się z bliznami potrądzikowymi, pooparzeniowymi i pooperacyjnymi, ale również zmarszczkami, rozszerzonymi porami, czy łysieniem (zabieg może zostać wykonany na skórze głowy). Technologia Dermapen polega na automatycznym nakłuwaniu skóry na głębokość od 0,25 mm do 3,0mm, co pobudza skórę do produkcji kolagenu, odnowy, powoduje jej zagęszczenie oraz pobudza do regeneracji. Preparat witaminowy podawany przez skórę jest wchłaniany przez utworzone mikrokanaliki i w ten sposób omija barierę ochronną naskórka.

Przed wykonanym zabiegiem na skórę nakładany jest krem znieczulający, który znosi ewentualne, nieprzyjemne odczucia po jego przeprowadzeniu. Po zabiegu może wystąpić łuszczenie się naskórka, co jest całkowicie naturalnym sygnałem, iż skóra rozpoczęła proces odnowy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów mezoterapii mikroigłowej Dermapen w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts