Jesteś niezadowolona z wyglądu Twojego biustu? Zastanawiasz się nad korekcją nosa i usunięciem orlego garbu? A może potrzebujesz zabiegu z zakresu plastyki powiek? W naszym Centrum Medycznym RenovaMed umówisz konsultacje z lekarzami specjalistami chirurgii plastycznej z zakresu powiększania piersi, korekcji kształtu nosa, odsysania tłuszczu, korekty uszu, a także liftingu twarzy!

Zbliżający się okres jesienno-zimowy jest najlepszym czasem na wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Powiększanie biustu Oława jest jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów chirurgii plastycznej. Zbyt mały i nieestetyczny biust może być bowiem powodem utraty pewności siebie, a operacja piersi skutecznie pomoże w zwalczeniu tego problemu. Zabieg powiększania piersi pozwala nie tylko na zmianę rozmiaru biustu, ale także jego odpowiednie wymodelowanie. W tym celu stosuje się implanty silikonowe, odpowiednio dobrane do warunków anatomicznych. Blizny po nacięciach są mało widoczne. Zmiana kształtu piersi poprzez wszczepienie implantów należy do jednej z najbezpieczniejszych metod zmian ich wyglądu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty konsultacji z zakresu powiększania piersi w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts