Wyjeżdżasz na upragnione wakacje? A może wracasz i potrzebujesz zrobić test? W naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie wykonamy Państwu szybki test antygenowy. Wynik otrzymasz do 20-stu minut! Istnieje także możliwość uzyskania tłumaczenia na język angielski.

Oferowany test antygenowy jest szybkim, przesiewowym testem przeznaczonym do wykrywania obecności antygenów wirusa SARS-CoV-2 w wymazie z nosogardzieli. Test jest pomocny we wczesnej diagnostyce zakażenia SARS-CoV-2. Test może zostać wykonany u osób z objawami sugerującymi możliwość zakażenia oraz u osób podejrzewających możliwość zakażenia. Badanie cechuje się wysoką swoistością diagnostyczną, co oznacza, że dodatni wynik z wysokim prawdopodobieństwem informuje o aktywnej infekcji. Testy antygenowe cechują się wysoką czułością na poziomie pomiędzy 80 proc. a 90 proc. skuteczności.

Materiał powinien zostać pobrany rano po przepłukaniu ust przegotowaną wodą. Przed pobraniem materiału nie należy myć zębów oraz stosować płynów do płukania jamy ustnej lub gum do żucia. Należy również zdjąć protezę oraz nie stosować tabletek do ssania na gardło.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty szybkich testów antygenowych w kierunku COVID-19 w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts