Zabiegi z kwasami Oława

Nastała zima, a z nią nasza cera ponownie przypomina o potrzebie swojego nawilżenia i odnowy. Aby mogła w pełni przyjmować substancje nawilżające oraz inne postacie jej odżywienia, konieczne jest przeprowadzenie procesu jej oczyszczenia. W tym celu skorzystaj z naszych zabiegów z kwasami Oława, czyli profesjonalnego peelingu, który świetnie usuwa warstwy martwego naskórka!

Zabiegi z kwasami Oława przeprowadzane są za pomocą kwasów złuszczających, czyli związków, których zadaniem jest osłabienie połączeń międzykomórkowych. Zabiegi z kwasami Oława są świetnym rozwiązaniem na poprawę stanu cery problematycznej oraz odświeżenie jej wyglądu. Dzięki nim usunięty zostaje zrogowaciały naskórek, natomiast głębsze warstwy skóry zostają pobudzone do wzmożonych podziałów – to z kolei aktywizuje proces odbudowy komórkowej. Doskonale oczyszczona cera z odetkanymi porami zaczyna wówczas świetnie wchłaniać dostarczane jej substancje odżywcze.

Wskutek zabiegu z kwasami Oława zazwyczaj dochodzi do odsłonięcia głębszych warstw naskórka, które są bardziej podatne na działanie czynników zewnętrznych takich jak światło, temperatura. To naturalne zjawisko dla tej kuracji. Zabieg z kwasami Oława może więc prowadzić do chwilowej nadwrażliwości skóry. Dlatego najlepszą porą na wybór kuracji z kwasami Oława jest jesień oraz wczesna wiosna.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów z kwasami w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts