Zabiegi z kwasami Oława

Zima to czas, gdy nasza skóra narażona jest na wiele czynników atmosferycznych, które powodują jej osłabienie oraz nadwrażliwość. Z jednej strony niskie temperatury na zewnątrz, z drugiej suche powietrze w domu na skutek działania ogrzewania. Jeśli chcesz nadać swojej cerze nowego blasku, wypróbuj zabiegi z kwasami oferowane przez Centrum Medyczne RenovaMed w Oławie.

Zanim wypróbujesz zabieg z kwasami Oława, poniżej przedstawiamy trzy najpopularniejsze kwasy stosowane w kuracjach na twarz:

kwasy AHA – nawilżają, zmiękczają, uelastyczniają skórę. W wyższych stężeniach działają również przeciwzmarszczkowo i opóźniają proces starzenia się. Zabieg z kwasami AHA Oława sprawdzą się doskonale zarówno dla skóry mieszanej, odwodnionej, poszarzałej i z oznakami fotostarzenia. Do tej grupy zaliczamy kwas glikolowy, mlekowy, migdałowy oraz kwasy owocowe.

kwasy BHA – złuszczają martwe komórki naskórka oraz wnikają w głąb gruczołów łojowych, oczyszczając je. Świetnie sprawdzają się w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Do tej grupy zaliczamy kwas salicylowy i jego pochodne.

kwasy PHA – wykazują działanie podobne do kwasów AHA, lecz o łagodniejszym przebiegu, gdyż ich głównym zadaniem jest wiązanie wody w skórze. Dzięki kwasom PHA zabieg z kwasami Oława uelastycznia skórę, działa przeciwzmarszczkowo i łagodząco. Zabieg z kwasami Oława z wykorzystaniem kwasów PHA doskonale sprawdzi się do cery każdego typu, w szczególności do cery naczyniowej i wrażliwej.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów z kwasami w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts