Usuwanie przebarwień skóry

Lato minęło i pozostawiło nieestetyczne plamy na Twojej skórze? Kosmetyki nie są w stanie zamaskować tej przykrej dolegliwości? Chciałabyś ponownie cieszyć się promienną cerą i zapomnieć o problemie przebarwień? Nasze Centrum Medyczne RenovaMed przygotowało specjalną ofertę usuwania przebarwień skóry!

Usuwanie przebarwień skóry Oława to coraz częstszy problem, z jakim borykamy się po zakończeniu sezonu letniego. Skąd się biorą przebarwienia? Najczęściej pojawiają się w miejscach najbardziej narażonych na działanie promieni słonecznych i wynikają z zaburzenia działań hormonów. Nadmiar wyprodukowanej melaniny gromadzi się wówczas na powierzchni skóry twarzy, dekoltu, czy rąk i przybiera postać nieestetycznych przebarwień. Problem przebarwień skóry może mieć również przyczyny genetyczne lub wynikać ze stanów polekowych np. po stosowaniu antybiotyków. 

Usuwanie przebarwień skóry Oława w naszym Centrum Medycznym RenovaMed dokonuje się za pomocą:

  • laseroterapii
  • peelingu chemicznego,
  • zabiegów z kwasami.

Dzięki laseroterapii poprawiamy koloryt skóry oraz eliminujemy komórki ze zbyt dużą ilością pigmentu. Sprawdzi się fantastycznie przy usuwaniu niewielkich punktowych przebarwień. Peeling chemiczny natomiast polega na aplikacji do skóry aktywnych substancji złuszczających i i rozjaśniających pigmenty. Powodują one zmniejszenie wydzielania melaniny i likwidację głębokich przebarwień skóry Oława. 

Usuwanie przebarwień skóry Oława to prawdziwe wyzwanie dla dzisiejszej kosmetologii i ich wykonanie jest wymagane tylko w zaufanych gabinetach medycyny estetycznej. Takim jest właśnie Centrum Medyczne RenovaMed w Oławie. Nasz zespół ekspertów pozwoli Ci na długo cieszyć się zdrową i promienną skórą i zapomnieć o problemie!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów usuwania przebarwień skóry w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts