Jesteś niezadowolony z nadmiaru skóry pod brodą w efekcie czego posiadasz tzw. podwójny podbródek? Chcesz uzyskać nowy wygląd swojego profilu w bezpieczny i nieinwazyjny sposób? Zabieg likwidacji podwójnego podbródka Oława to jest zapewne to, czego szukasz!

Zjawisko podwójnego podbródka Oława polega na nadmiarowym nagromadzeniu tkanki tłuszczowej w okolicy między brodą a szyją. Powodem podwójnego podbródka może być nadwaga lub uwarunkowania genetyczne ujawniające się w budowie twarzy. Defekt ten można skutecznie zamaskować dzięki zabiegowi liposukcji podwójnego podbródka Oława.

Likwidacja podwójnego podbródka Oława za pomocą zabiegu liposukcji podbródka Oława polega na odessaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brody. Jest to zabieg mało inwazyjny, skuteczny i co najważniejsze, trwały Zabieg liposukcji podwójnego podbródka Oława wykonuje się przy znieczuleniu. Zabieg ten nie powoduje efektu „jo-jo” i wystarczy go wykonać tylko raz. Odzyskasz wówczas na zawsze harmonię okolic twarzy i szyi. Po zabiegu nie pozostają blizny oraz nie zakłada się szwów. 

Rekonwalescencja po zabiegu liposukcji podwójnego podbródka Oława wynosi około 10 dni. Gojenie przebiega szybko i pomyślnie w większości przypadków. Zabieg liposukcji podwójnego podbródka Oława wykonuje się w trybie ambulatoryjnym, co nie wymaga pozostawania pacjenta w klinice.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegu liposukcji podwójnego podbródka w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts