Leczenie żylaków

Zauważyliście u siebie na nogach pajączki bądź żylaki? Żylaki to workowate poszerzenia żył powierzchniowych z charakterystycznych dla nich poskręcaniem. Znacznie częściej dolegliwość ta dotyka kobiet niż mężczyzn, głównie po 40 roku życia. Nieleczone żylaki Oława mogą doprowadzić do stanów zapalnych skóry, a nawet przerodzić się w zator tętnicy płucnej.

Leczeniem żylaków Oława zajmuje się nasz chirurg naczyniowy, który specjalizuje się w chorobach układu krwionośnego. Chirurg naczyniowy Oława zajmuje się przede wszystkim udrażnianiem chorych naczyń krwionośnych. Dodatkowo poszerza naczynia oraz usuwa zmiany. 

Nasz chirurg naczyniowy Oława zajmuje się leczeniem:

  • żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej,
  • niewydolności żył głębokich.

Chirurg naczyniowy Oława, w przypadku podjęcia decyzji o leczeniu żylaków, stosuje zabieg laserowego zamykania żylaków, tak, aby inne zdrowe żyły mogły przejąć funkcje tych uszkodzonych. Krew bowiem, zamiast płynąć w stronę serca, zaczyna zalegać w naczyniach powodując poszerzenie żył powierzchniowych, co powoduje pojawienie się pajączków i poskręcanych żył. Istotne jest, że choroba żylna to proces chorobowy, który będzie się toczył całe życie, jednak w różnej postaci i w różnym nasileniu. Dlatego warto udać się do chirurga naczyniowego Oława w naszym Centrum Medycznym Renovamed w celu odbycia konsultacji medycznej.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z konsultacji medycznej u naszego chirurga naczyniowego Oława w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts