Renovamed

Peeling twarzy Oława to jeden z najpopularniejszych zabiegów na rynku kosmetycznym. Peeling twarzy Oława polega na złuszczeniu martwego naskórka, który gromadząc się na skórze, zatyka pory i może doprowadzać do wielu niedoskonałości skórnych. Stosowanie peelingu twarzy Oława powoduje dodatkowo:

  • wygładzenie skóry twarzy,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • odświeżenie skóry.

Peeling twarzy to zabieg, który powinien być wykonywany w szerszych odstępach czasowych, z uwagi na ryzyko podrażnienia skóry. Najlepsze efekty przynosi wtedy, gdy jest wykonywany w serii zabiegów. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi peelingu twarzy Oława niepowodujące fotouczuleń ani przebarwień skóry. 

Peeling twarzy Oława to doskonały zabieg dla regeneracji skóry, która posiada liczne blizny, zwłaszcza potrądzikowe oraz ujawnia pierwsze oznaki starzenia się cery. Dzięki stymulacji głębokich warstw skóry peeling twarzy Oława to jeden z zabiegów najszybciej przynoszących efekty odmłodzenia i regeneracji.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej bogatej oferty peelingów twarzy w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts