Czy Twoja skóra jest pełna przebarwień po intensywnych upałach minionego lata? Martwisz się wciąż pojawiającymi się naczynkami i chciałabyś wyrównać koloryt swojej cery? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie wszystkie te niedoskonałości usuniesz bez skalpela za pomocą zabiegu z naszym nowym urządzeniem Harmony Baby Rejuve.

Przebarwienia skóry Oława są efektem zwiększenia produkcji melaniny ponad poziom wymagany dla naszej cery. Jednymi z najbardziej znanych przebarwień skóry są piegi, które mogą wyglądać uroczo i dodawać nam młodzieńczego blasku. Niekiedy jednak ich układ i kolorystyka powodują, że czujemy się niepewnie i chcielibyśmy na nowo cieszyć się jasną i lśniącą cerą o jednolitym kolorycie. Z przebarwieniami skóry Oława mierzą się najczęściej kobiety po 40 r.ż.

Dzięki naszemu nowemu urządzeniu Harmony Baby Rejuve wykonamy szereg zabiegów na twarz i ciało, które są niezwykle skuteczne przy:

  • Zamykaniu naczynek
  • Likwidacji rumienia
  • Leczeniu trądziku różowatego
  • Redukcji przebarwień skóry, czyli zmian pigmentacyjnych.

Zabiegi są w pełni bezpieczne i praktycznie bezbolesne.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów na przebarwienia skóry w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts