Twoje ciało nie wygląda atrakcyjnie? Marzysz o idealnej sylwetce, ale same ćwiczenia i dieta nie dają pożądanego efektu? Skorzystaj z zabiegu SlimBeauty w naszym Centrum Medycznym RenovaMed! To nieoceniony sposób na odchudzanie i budowę mięśni oraz spalanie tkanki tłuszczowej w miejscach, w których chcesz zmusić swoje mięśnie do dodatkowej pracy.

Zabieg SlimBeauty Oława to świetny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej. Wskazaniem do wykonania zabiegu są rozstępy, nadwaga, blizny zanikowe, cellulit oraz otyłość. Niestety popularne brzuszki nie są najlepszym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej brzucha, gdyż przyczyniają się do obniżenia narządów miednicy mniejszej oraz mogą wpłynąć na wysiłkowe nietrzymanie moczu. Mogą również wzmagać ból w odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa.

Dzięki zabiegowi SlimBeauty Oława uzyskasz spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. SlimBeauty Oława to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności, dzięki której wytwarzane są skurcze mięśni odpowiadające za spalanie kalorii. W efekcie pracujemy nad modelowaniem sylwetki ciała. Zalecana seria to od 6 do 10 zabiegów. Najlepsze efekty widoczne są po połączeniu zabiegów z dietą, ćwiczeniami cardio oraz odpowiednią ilością płynów.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów spalania tkanki tłuszczowej w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts