Oława Mezoterapia

Mezoterapia twarzy Oława to zabieg polegający na odżywieniu oraz zregenerowaniu głębszych warstw skóry. Mezoterapia Oława może być stosowana zarówno jako sposób na leczenie blizn potrądzikowych, jak i metodę na zlikwidowanie worków pod oczami. Efekt jest długotrwały i pozwala na dłuższe zachowanie młodzieńczego wyglądu. Ponadto jest to zabieg, po którym praktycznie nie występują żadne efekty uboczne.

 

Od niedawna w Centrum Medycznym Renovamed Oława mogą Państwo skorzystać z zabiegu mezoterapii głębokiej kwasem hialuronowym Croma saypha® RICH. To idealny sposób na nawilżenie skóry! Croma saypha® RICH to nowy wymiar mezoterapii – zapewnia wyraźne odmłodzenie, rewitalizację skóry i promienny wygląd.

Rezultaty te utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku zabiegów z użyciem podobnych produktów dostępnych na rynku. Skóra przez długi czas po zabiegu zachowuje elastyczność, napięcie i blask.

Dzięki mezoterapii kwasem hialuronowym saypha® RICH Twoja skóra uzyska maksymalne nawilżenie, a drobne zmarszczki zostaną zredukowane. W okresie letnim musimy pamiętać zarówno o nawilżeniu skóry, jak i nawodnieniu organizmu. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z zabiegu mezoterapii w naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts