Skip to content

Mezoterapia głęboka
Croma saypha® RICH

Mezoterapia głęboka kwasem hialuronowym Croma saypha® RICH to idealny sposób na nawilżenie skóry!

Mineralny filtr słoneczny w pudrze to nowy preparat zabezpieczający przed słońcem w formie pędzla zCroma saypha® RICH to nowy wymiar mezoterapii – zapewnia wyraźne odmłodzenie, rewitalizację skóry i promienny wygląd.
pudrem. Łatwy do nakładania, innowacyjny puder w pędzlu. Najwygodniejsze rozwiązanie, które można mieć pod ręką przez cały dzień, codziennie, niezastąpiony zwłaszcza latem.

Rezultaty te utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku zabiegów z użyciem podobnych produktów dostępnych na rynku. Skóra przez długi czas po zabiegu zachowuje elastyczność,
napięcie i blask.

Dzięki mezoterapii kwasem hialuronowym saypha® RICH Twoja skóra uzyska maksymalne nawilżenie, a drobne zmarszczki zostaną zredukowane! W okresie letnim musimy pamiętać zarówno o nawilżeniu skóry jak i nawodnieniu organizmu.

Do serii zabiegu mezoterapii kwasem hialuronowym Croma saypha® RICH otrzymasz GRATIS – butelkę z filtrem węglowym, dzięki której w każdym miejscu będziesz mieć dostęp do wody pitnej i podtrzymasz efekty zabiegu na dłużej!

UMÓW SIĘ NA SERIĘ ZABIEGÓW, DOŁĄCZ DO TEAMU #beRICH I OTRZYMAJ GRATIS!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.