Usta znajdują się w bardzo ważnym dla estetyki rejonie twarzy. Dlatego ich wygląd ma duże znaczenie dla urody człowieka. Pełne, jędrne i kształtne usta są marzeniem wielu ludzi. Wraz z upływem lat, wygląd ust każdego z nas ulega zmianie. Tracą one objętość, pojawiają się wokół nich pionowe zmarszczki, kąciki ust opadają i tworzą się tzw. fałdy marionetkowe. Obecnie możliwe jest korygowanie takich oznak starzenia się lub niedoborów estetycznych za pomocą kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Najpopularniejszą metodą korekcji ust jest ich wypełnianie i konturowanie za pomocą implantów kwasu hialuronowego Oława. Kwasem hialuronowym Oława można poprawić kontur ust, implantując materiał tylko na brzegu czerwieni wargowej. Można także wypełnić wargi w obrębie czerwieni wargowej nadając im większą objętość. Często stosuje się kombinacje obydwóch działań. Bardzo ważnym jest zwrócenie uwagi na istniejące asymetrie i podjęcie próby ich wyrównania.

Ponieważ z upływem czasu kwas hialuronowy ulega powolnemu wchłonięciu, dlatego aby utrzymać uzyskany wynik w postaci ładnie wymodelowanych ust, należy co jakiś czas powtarzać wizyty u lekarza. Trwałość efektu jest bardzo różna i zależy od wielu czynników, m. in. od cech indywidualnych pacjenta. Uważa się że wizyty trzeba powtarzać średnio co 6 – 24 miesięcy.

Makijaż permanentny wykonywany w gabinetach kosmetycznych jest kolejnym sposobem korekty warg. Wykonać można konturowanie oraz/lub korektę barwy czerwieni wargowej. Polega to na wprowadzeniu barwnika za pomocą specjalnej aparatury tzw. wibrującej igły. Nowoczesne pigmenty pozwalają na precyzyjne dobranie potrzebnego koloru.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów powiększania ust w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts