Zabiegi z kwasami Oława

Nasza skóra jest bezustannie narażona na czynniki, które przyspieszają procesy starzenia: zanieczyszczenia, promieniowanie ultrafioletowe, stres, zła dieta oraz wiele innych. Niemożliwe jest ich uniknięcie, ale dzięki odpowiedniej profilaktyce można niwelować czynniki niekorzystnie wpływające na stan i wygląd skóry. Już dziś skorzystaj z naszych zabiegów z kwasami w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie, które przywrócą młodzieńczy wygląd Twojej cerze i pomogą rozwiązać wiele dermatologicznych dolegliwości!

Zadaniem peelingów chemicznych Oława jest usunięcie martwych komórek naskórka. Do najważniejszych zalet działania peelingów chemicznych Oława należą:

  • działają pobudzająco,
  • zmniejszają drobne linie mimiczne oraz zmarszczki,
  • rozjaśniają przebarwienia, wyrównują koloryt skóry i zwężają pory.
  • Zabiegi z kwasami Oława są także sprawdzoną metodą pielęgnacji skóry trądzikowej.
  • Pomagają zredukować stany zapalne, niedoskonałości, zaskórniki, wyregulować wydzielanie sebum,
  • wykazują działanie nawilżające, zwiększają podatność skóry do absorpcji składników aktywnych przeznaczonych konkretnym problemom.

Oddziaływanie kwasów Oława jest bardzo wszechstronne. Ich zastosowanie nie ogranicza się tylko do złuszczania. W rzeczywistości zasadniczym zadaniem peelingów chemicznych Oława jest pobudzenie skóry do odnowy i regeneracji. Zabiegi z kwasami Oława powodują intensyfikację procesów przemiany komórkowej, co z kolei polepsza strukturę oraz wygląd skóry. Peelingi chemiczne Oława zajmują wysoką pozycję wśród najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetologicznych w naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów z kwasami w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts