Zmagasz się z otyłością, nagromadzeniem tkanki tłuszczowej i nie jesteś usatysfakcjonowana z dotychczas stosowanych metod odchudzania? Poszukujesz sposobu na likwidację tłuszczu, który byłby nieinwazyjny i wymodelował Twoją sylwetkę? Jeśli tak, zabieg lipolizy iniekcyjnej Oława jest właśnie dla Ciebie! To jedna z przełomowych metod medycyny estetycznej, która pozwala na likwidację problemu nagromadzenia tkanki tłuszczowej oraz pozbycia się cellulitu i wiotczejącej skóry.

Lipoliza iniekcyjna Oława to bezoperacyjny zabieg polegający na usuwaniu tłuszczu za pomocą zastrzyków. Zabieg skutkuje trwałym usunięciem tkanki tłuszczowej z pożądanego obszaru ciała, najczęściej podbródka, brzucha, ud, kolan i bioder. Lipoliza Oława jest zabiegiem w pełni bezpiecznym dla osób w każdym wieku i może być z powodzeniem stosowana u pacjentów z przeciwwskazaniami do wykonania tzw. liposukcji, która jest zabiegiem znacznie bardziej inwazyjnym.

W jaki sposób dochodzi do likwidacji tłuszczu w zabiegu lipolizy iniekcyjnej Oława? Pod skórę wstrzykuje się mieszaninę substancji, które doprowadzają do rozpuszczenia komórek tłuszczowych, w efekcie czego zemulsyfikowany tłuszcz wędruje do wątroby i jest wydalany z organizmu. Działanie to jest w pełni naturalne, nie ingeruje w nasz organizm, a także nie doprowadza do tzw. efektu jo-jo.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów liposukcji w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts