Peeling TCA Oława, zwany inaczej peelingiem trójchlorooctowym jest jednym z najsilniejszych zabiegów używanych w kosmetologii. Formuła peelingu TCA Oława jest w stanie dotrzeć do najgłębiej położonych warstw skóry, dzięki czemu skutecznie poprawia kondycję wielu partii naszego ciała i niweluje liczne zmiany naszej cery. Zabieg peelingu TCA Oława stosuje się z użyciem różnych stężeń kwasu w zależności od problemu dermatologicznego, z jakim pacjent udaje się do naszego Centrum Medycznego w Oławie.

Peeling TCA Oława doskonale sprawdzi się w leczeniu przebarwień, uporczywych zmian, a także doda witalności naszej skórze i przywróci jej jędrność. Przeznaczony jest również do spłycenia zmarszczek oraz jest niezawodny w walce z trądzikiem.

Zabieg polega na wstępie na dokładnym oczyszczeniu skóry, a następnie nałożeniu substancji na pożądaną partię ciała oraz zmyciu jej po kilkunastu minutach i nałożeniu kremu kojącego. Peeling TCA Oława doprowadzi wówczas w ciągu kilku dni do złuszczenia naszej skóry w efekcie czego dochodzi do spłycenia zmarszczek oraz rozjaśnienia przebarwień i blizn. Zabieg peeling TCA Oława przeznaczony jest przede wszystkim dla osób borykających z najpoważniejszymi problemami dermatologicznymi skóry i cery.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów peelingu TCA w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts