Osocze bogatopłytkowe Oława to w pełni naturalny produkt, który pochodzi wprost z krwi pacjenta. Osocze otrzymuje się z krwi poprzez jej wirowanie, co powoduje rozdzielenie tego preparatu od pozostałych składników krwi. Zabieg osocza bogatopłytkowego Artrex Oława skutecznie niweluje oznaki starzenia się skóry oraz jej wysuszenia. Jak wygląda zabieg oraz przy jakich problemach skórnych sprawdzi się najlepiej?

Osocze bogatopłytkowe Artrex Oława można stosować w wielu miejscach naszego ciała. Zabieg osocza bogatopłytkowego Artrex Oława przeznaczony jest m.in. do niwelacji blizn i rozstępów. Świetnie sprawdzi się również w leczeniu łysienia i osłabienia włosów. Płytki krwi odgrywają bowiem istotną rolę w procesie gojenia urazów, stanów zapalnych oraz zwyrodnień, dlatego preparat ma również potwierdzone działanie medyczne.

Zabieg rozpoczyna się od pobrania próbki krwi, która następnie zostaje poddana odwirowaniu, dzięki czemu uzyskujemy pożądany produkt. Strzykawki Arthrex są przechowywane w układzie zamkniętym i bez antykoagulantów i aktywatorów chemicznych. To powoduje, że zabieg osocza bogatopłytkowego Artrex Oława ma najwyższą koncentrację czynników wzrostu i jest niemal bezbolesny. Następnie cera jest ostrzykiwana w celu podania preparatu do skóry pacjenta. Poleca się wykonanie serii 3 zabiegów, a następnie powtórzenie po upływie 6 miesięcy dla otrzymania optymalnego efektu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów osocza bogatopłytkowego Artrex w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts