Wielkimi krokami nadchodzi lato, za oknem coraz więcej słońca, a to oznacza, iż nasza skóra narażona zostanie na nadmierne promieniowanie, a w efekcie liczne przebarwienia. Przebarwienia skóry Oława pojawiają się, gdy produkcja melaniny zwiększa się do poziomu ponad normę. Stan ten związany jest z nadmierną ekspozycją na słońce (zbyt intensywna lub zbyt długa ekspozycja), co objawia się tworzeniem się przebarwień lub plam soczewicowatych. Jak sobie z nimi poradzić? Jaki zabieg na przebarwienia Oława jest najskuteczniejszy?

Melanina jest obecna u każdego człowieka i określa naturalny kolor skóry oraz opaleniznę wytworzoną przez słońce. Nasz organizm wydziela ją, by chronić skórę przed promieniowaniem UV. Niekiedy jednak zbyt duża ilość słońca oraz brak ochrony skóry z pomocą kremów z filtrem powoduje, iż nadprodukcja tego barwnika gromadzi się w niektórych miejscach, tworząc nieestetyczne plamy i przebarwienia Oława.

Skuteczny zabiegiem na przebarwienia Oława jest w stanie poradzić sobie z uporczywymi plamami i wyeliminować nadmierną ilość pigmentu z naszej skóry. Dzięki nowym i innowacyjnym preparatom Gen Factor Oława, możemy naprawić takie dysfunkcje skóry jak:

  • przebarwienia,
  • rozszerzone pory,
  • trądzik,
  • zmarszczki,
  • utrata jędrności.

Do innych skutecznych zabiegów na przebarwienia Oława oferowanych przez nasze Centrum Medyczne RenovaMed w Oławie zalicza się również laseroterapię, Dermapen, mezoterapię igłową, terapię kolagenową oraz peelingi medyczne.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów na przebarwienia z pomocą preparatu Gen Factor w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts