Marzysz o idealnym profilu twarzy i podkreśliniu linii szyja – broda? Zmagasz się z nadmierną ilością tłuszczu w okolicach podbródka? Jeśli smukła szyja to nieosiągalny dla Ciebie stan rzeczy – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Zabieg lipolizy podbródka Oława wykonywany w naszym Centrum Medycznym RenovaMed raz na zawsze zlikwiduje drugi podbródek i pozwoli Ci cieszyć się młodzieńczym wyglądem!

Liposukcja podbródka Oława to niechirurgiczny zabieg lipolizy iniekcyjnej, który jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i polega na rozpuszczeniu specjalnym preparatem komórek tłuszczowych, w wyniku czego wydalane są one z organizmu. W efekcie dochodzi do likwidacji warstwy tłuszczu w podbródku w głównej mierze odpowiedzialnej za tzw. defekt podwójnego podbródka i utraty nawet do 5 cm warstwy tkanki tłuszczowej. Najczęściej zaleca się wykonanie trzech serii zabiegów, a najbardziej spektakularne efekty widoczne są u osób szczupłych. Drugi podbródek bardzo często jest bowiem związany ze stylem życia prowadzonym przez pacjenta i aby cieszyć się w pełni szczupłą linią broda-szyja konieczne jest również zadbanie o zbilansowaną dietę.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów lipolizy podbródka w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts