Oława Masaż

Dobrze wykonany masaż Oława to nie tylko chwila relaksu. Masaż Oława to zabieg fizjoterapeutyczny, który ma również liczne właściwości lecznicze, takie jak uśmierzenie bólu, rozbicie przykurczy mięśni, a także zapobiega problemom ze stawami i mięśniami. Jest szczególnie istotny także przy leczeniu zakrzepów żył oraz przy problemach z oddychaniem.

Zadaniem masażu leczniczego Oława jest zmniejszenie, a nawet zlikwidowanie przyczyn i objawów różnych chorób oraz niedomagań w obszarze układu ruchu. Poprawia funkcjonowanie organizmu oraz w sposób wymierny wpływa na nasze samopoczucie. Dodatkowo pobudza krążenie, ujędrnia skórę, zmniejsza cellulit, likwiduje obrzęki, usuwa również zbędne produkty przemiany materii. Pozytywnie oddziałuje na głębsze partie mięśni i tkanek łącznych. Doskonale sprawdza się również w leczeniu kontuzji oraz urazów, długotrwałego przemęczenia oraz przy leczeniu wad postawy takich jak skolioza czy kifoza.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów masażu w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts