Depilacja Laserem w Oławie

Depilacja laserowa Oława to coraz popularniejszy zabieg wykonywany zarówno wśród pacjentek płci żeńskiej, jak i męskiej. Czy jest bezpieczny oraz na jak długo możemy oczekiwać utrzymania się efektów tego zabiegu? W jaki sposób depilacja laserowa Oława doprowadza do tak spektakularnego efektu, jakim jest długotrwałe usunięcie zbędnego owłosienia? Wyjaśniamy poniżej!

Zabieg depilacji laserowej Oława polega na uszkadzaniu struktury włosa poprzez wielokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Depilacja laserowa Oława zalecana jest osobom, u których pojawiają się liczne podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji, w tym wrastanie włosków. Sprawdzi się doskonale przy gęstym i twardym owłosieniu oraz w trudno dostępnych miejscach. Po wykonaniu serii kilku zabiegów możemy się cieszyć gładką skórą nawet przez kilka lat.

Zabiegi z wykorzystaniem kosmetycznych laserów są całkowicie bezpieczne. Należy jednak pamiętać, aby zrezygnować z zabiegu w przypadku obecnych podrażnień skóry, a także przy chorobach skórnych czy aktywnych infekcjach.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów depilacji laserowej w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts