Urządzenie Dermapen to jedno z bardziej spektakularnych technologii stosowanych w naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zabieg polega na nakłuwaniu skóry za pomocą pulsujących igieł, dzięki czemu pod tkankę możliwe jest wprowadzenie odpowiedniej substancji czynnej. Dla kogo zabieg jest przeznaczony oraz jakich efektów można się spodziewać po zabiegu Dermapen? Wyjaśniamy poniżej!

Dermapen Oława dzięki precyzyjnym nakłuciom pionowym wewnątrz skóry, niemal całkowicie minimalizują efekty przypadkowego jej uszkodzenia. Poprzez mikronakłucia dochodzi do stymulacji fibroblastów oraz pobudzenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Efektami zabiegu są poprawienie gęstości skóry, odmłodzenie, ujędrnienie oraz nadanie jej świeżego wyglądu. Dodatkowo, dzięki podawaniu substancji aktywnych wewnątrz naszej skóry, efekt jest znacznie bardziej spektakularny niż w przypadku tradycyjnych zabiegów.

Zabieg Dermapen Oława jest dla Ciebie, jeśli:

-chcesz wygładzić zmarszczki,

-zmniejszyć widoczność porów skórnych,

-poprawić strukturę skóry i jej koloryt,

-usunąć blizny potrądzikowe,

-odmłodzić cerę.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów Dermapen w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts